Vzduchovka Hatsan Striker 1000S cal. 5,5mm
Kód: 99920Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VZDUCHOVKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Energie udávaná výrobcem: | do 16 J |
| Systém pohonu: | Pružina-píst |
| Ráže: | 5,5mm / .22 |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Úsťová rychlost (m/s): | 245 |
| Délka hlavně: | 450 mm |
| Celková délka: | 1095 mm |
| Hmotnost: | 2900 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | HATSAN |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




