Vzduchovka Hatsan 95 SAS cal. 6,35mm - NEOMEZENÝ VÝKON
Kód: 88653Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PRUŽINOVÉ VZDUCHOVKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Energie udávaná výrobcem: | do 32 J |
| Systém pohonu: | Pružina-píst |
| Ráže: | 6,35mm / .25 |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | dřevo |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 200 |
| Délka hlavně: | 450 mm |
| Celková délka: | 1130 mm |
| Hmotnost: | 3500 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | HATSAN |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




