Vzduchová pistole UX TREVOX cal.4,5mm
Kód: 2.4369Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pružinové pistole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4000844652034 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 7,5 J |
| Systém pohonu: | GAS-píst |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ střeliva: | olovněné diabolo |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Blow back: | NE |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Značka: | Umarex |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 150 |
| Délka hlavně: | 257 mm |
| Celková délka: | 460 mm |
| Hmotnost: | 1450 g |
| Kategorie zbraně: | kat. D |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




