Vzduchová pistole Legends P08 cal. 4,5mm
Kód: 5.8135Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CO2 pistole |
|---|---|
| EAN: | 4000844507556 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 3 J |
| Systém pohonu: | CO2 |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Typ hlavně: | hladká |
| Typ střeliva: | ocelové BB broky |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Blow back: | NE |
| Montážní lišta: | ne |
| Značka: | Legends |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 21 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 125 |
| Délka hlavně: | 116 mm |
| Celková délka: | 216 mm |
| Hmotnost: | 820 g |
| Kategorie zbraně: | kat. D |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
11 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
D
Nevím
Debílek
Můžu se zeptat má tato pistol tu hlavní část posuvnou?
(Ti dva kroužky nahoře)




