Vzduchová pistole GAMO P900 IGT cal. 4,5mm SET
Code: 9127Related products
Product detailed description
Jednoduše ovladatelná, zlamovací, snadno uchopitelná, lehká a plně funkční vzduchová zbraň. Odolná a bezproblémová i při dlouhodobém používání. Design zbraně obohacen o drážkování v hlavni. Je vyrobena z kvalitního polymeru a díky příjemně tvarované pažbičce padne do ruky každému uživateli. Pistole má futuristické vzezření, což ji přidává na exkluzivitě.
Additional parameters
| Category: | Krátké vzduchovky - pistole |
|---|---|
| EAN: | 7936760567879 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 7,5 J |
| Systém pohonu: | Pružina-píst |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Typ hlavně (Vzduchovky - pistole): | drážkovaná |
| Typ střeliva: | olovněné diabolo |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Značka: | Gamo |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 120 |
| Délka hlavně: | 140 mm |
| Celková délka: | 320 mm |
| Hmotnost: | 700 g |
| Kategorie zbraně: | kat. D |
Product rating
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
15 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
