Vzduchová pistole Crosman 2240 cal. 5,5 mm
Kód: 06798Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CO2 pistole |
|---|---|
| EAN: | 028478119208 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 7,5 J |
| Systém pohonu: | CO2 |
| Ráže: | 5,5mm / .22 |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ střeliva: | olovněné diabolo |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Blow back: | NE |
| Montážní lišta: | ne |
| Značka: | Crosman |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku: | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 140 |
| Délka hlavně: | 195 mm |
| Celková délka: | 280 mm |
| Hmotnost: | 820 g |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




