Revolver Gamo PR-725 CO2 cal. 4,5mm
Kód: 5257Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchové revolvery |
|---|---|
| EAN: | 793676087085 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 7,5 J |
| Systém pohonu: | CO2 |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ střeliva: | olovněné diabolo |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Značka: | Gamo |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 8 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 100 |
| Celková délka: | 170 mm |
| Hmotnost: | 935 g |
| Kategorie zbraně: | kat D |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
P
dotaz
Petr
Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o sdělení, jak je tento revolver velký-uváděných 17 cm se mi zdá málo....Děkuji předem Petr




