Pistole Umarex T4E Walther PPQ M2 7,5J
Kód: 2.4760Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RAM (T4E) ZBRANĚ |
|---|---|
| EAN: | 4000844620842 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 5 J |
| Systém pohonu: | CO2 bombičky |
| Druh zbraně: | Pistole |
| Ráže: | 10,9 mm / .43 |
| Barva (T4E): | černá |
| Značka: | Walther |
| Typ hlavně: | hladká |
| Typ střeliva: | RubberBall |
| Typ spouště: | Double Action Only |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 22mm |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku: | 8 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 110 |
| Délka hlavně: | 102 mm |
| Celková délka: | 180 mm |
| Hmotnost: | 848 g |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




