Vzduchovka Weihrauch HW 90 cal. 5,5mm
Code: HW9055Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ZLAMOVACÍ VZDUCHOVKY |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Výrobce: | Weihrauch |
| Ráže: | 5,5mm |
| Úsťová rychlost: | 200 m/s |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Výkon: | 16 J |
| Celková délka: | 1150 mm |
| Lišta: | Ano 11mm |
| Délka hlavně: | 500 mm |
| Pažba: | Buk |
| Miřidla: | Ano |
| Pohon: | Píst |
| Typ: | Zlamovací |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
1 rating
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
