Vzduchovka Weihrauch HW 90 cal. 4,5mm
Code: 0608010Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PRUŽINOVÉ VZDUCHOVKY |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Výrobce: | Weihrauch |
| Ráže: | 4,5mm |
| Hmotnost: | 3,8 kg |
| Celková délka: | 1110 mm |
| Lišta: | Ano 11mm |
| Miřidla: | Ano |
| Typ: | Zlamovací |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
List of discussions
ID
Vzduchovka zn. Weihrauch HW 35 Elit, cal. 4,5 mm
Ing. Tibor DZURO
Zdravím Vás, prosím Vás táto vzduchovka má koľko " J " ?, pažbu má z orechového dreva ?, koľko by stála v eurách, nakoľko som zo Slovenska a aká by bola dlhá dodacia lehota, s pozdravom Ing. Tibor Dzuro , Veľké Kapušany, Slovensko.
