Vzduchovka Hatsan Zada cal. 4,5mm - NEOMEZENÝ VÝKON
Code: 73496Related products
Product detailed description
Nově tvarovaná rovná polymerová pažba pro leváka i praváka, samopalová rukojeť, extrémně pružná botka, ergonomicky tvarovaný hmatník pojistky na čele závěru
Parametry:
Ráže - 5,5 mm
Úsťová rychlost - 245 m/s
Zásobník - jednoranová
Střelivo - olověné diabolo
Typ mechanismu - pružina píst
Montážní lišta - 11 mm
Pažba - Polymer
Délka hlavně - 42 cm
Celková délka - 109,5 cm
Hmotnost - 3150 g
Additional parameters
| Category: | ZLAMOVACÍ VZDUCHOVKY |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Energie udávaná výrobcem: | do 27 J |
| Systém pohonu: | Pružina |
| Ráže: | 4,5mm |
| Typ střeliva: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm / 22 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Úsťová rychlost (m/s): | 335 |
| Délka hlavně: | 368 mm |
| Celková délka: | 1143 mm |
| Hmotnost: | 2800 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | HATSAN |
Product rating
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
11 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
