Vzduchovka Hatsan Flash Wood cal. 5,5mm - NEOMEZENÝ VÝKON
Code: 79896Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PCP VZDUCHOVKY |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Energie udávaná výrobcem: | do 45 J |
| Systém pohonu: | PCP |
| Ráže: | 5,5mm |
| Typ střeliva: | ano |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm , 11 i 22 mm , 22 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | dřevo |
| Kapacita zásobníku (ks): | 12 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 190 |
| Délka hlavně: | 450 mm |
| Celková délka: | 915 mm |
| Hmotnost: | 2820 g |
| Plný výkon: | ano (42J) |
| Výrobce: | HATSAN |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
