Vzduchovka Hatsan 95 SAS cal. 6,35mm
Code: 88653Related products
Product detailed description
Monte Carlo rovná pažba, výběrový turecký ořech, jemné zdobení krčku pažby a předpažbí rybí kůží, plastová botka, pozlacená spoušť
Parametry:
Ráže - 6,35 mm
Úsťová rychlost - 200 m/s
Střelivo - olověné diabolo
Typ mechanismu - pružina píst
Montážní lišta - 11 mm
Pažba - ořech
Délka hlavně - 450 mm
Celková délka - 1130 mm
Hmotnost - 3500 g
Additional parameters
| Category: | PRUŽINOVÉ VZDUCHOVKY |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Energie udávaná výrobcem: | do 32 J |
| Systém pohonu: | Pružina |
| Ráže: | 6,35mm |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | dřevo |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 200 |
| Délka hlavně: | 450 mm |
| Celková délka: | 1130 mm |
| Hmotnost: | 3500 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | HATSAN |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
4 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
