Vzduchovka Hammerli Black Force 400 Combo cal.4,5mm
Code: 2.4380Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CO2 VDUCHOVKY |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 4000844812841 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 16 J |
| Systém pohonu: | CO2 bombičky |
| Ráže: | 4,5mm |
| Typ střeliva: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Double Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 m, |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Úsťová rychlost (m/s): | 249 |
| Celková délka: | 1110 mm |
| Hmotnost: | 2785 g |
| Výrobce: | Umarex |
| The item has been sold out… | |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
