Vzduchovka Gamo Swarm Magnum Pro GEN3 cal. 5,5mm SET - NEOMEZENÝ VÝKON
Code: 999426Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PÍSTOVÉ VZDUCHOVKY |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 793676104898 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 45 J |
| Systém pohonu: | GAS-píst |
| Ráže: | 5,5mm |
| Typ střeliva: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 10 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 380 |
| Celková délka: | 1210 mm |
| Hmotnost: | 3400 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
Product rating
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
27 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Listing controls
Discussion
List of discussions
K
Dostupnost
Karel
Dobry den,
Chtel bych se zeptat, kdy bude vzduchovka dostupna. Dekuji
R
Vzduchovka Gamo Swarm Magnum Pro GEN3 cal. 5,5mm SET - NEOMEZENÝ VÝKON
Radek
Opravdu má výkon 45J což se mi nezdá , součástí baleni vzduchovky je puškohled ,je namontovaný nebo se musí namontovat a zastřílet .
P
Síla zbraně
Pavel W.
Ráže: 4,5 a 5,5
Výkon (jouly) 36J - 45J
Rychlost (m/s) 470 m/s (4,5) - 380 m/s (5,5)
P
Síla zbraně.
Pavel W.
Dobrý den přeji,tato vzduchovka má píst 32 proto je tak silná a kdo chce zjistit přesně parametry, kterým tato vzduchovka odpovídá ať se podívá na stránky výrobce gamo.com,jsou tam vysoké hodnoty,podle kalibru.
ZM
Vykon
Zdenek Mazanec
45J je opravdu hodne. Pokud to takovy vykon ma, tak to prilozeny puskohled nemuze dlouho vydrzet, nema leptany kriz. Nekdo se tu zminuje o pozlacenych diabolkach gamo raptor. Jsou lehke, nemaji ani cely gram, pokud by mely nest energii 45J, tak budou ficet nadzvukovovu rychlosti coz by generovalo rany jako hrom. Ergo kladicko, 45J to urcite nema a pokud ano, tak ne s tak lehkou diabolkou.
K
Odpověď
Kentaurzbrane.cz
Dobrý den
Vzduchovka má opravdu maximální výkon 45J, na krabici je uveden údaj >24J, tedy více než 24J, jelikož ve Španělsku je maximální limit právě 24J, proto je na krabici uvedena hodnota více než, jelikož by nebylo možné takto vzduchovky ve Španělsku vyrábět. Tohoto výkonu lze dosáhnout pomocí diabolek Gamo Raptor, které jsou pozlacené a bezolovnaté a dokáží udělat maximální výkon zbraně, který v optimálních podmínkách dosahuje až právě 45J
V
Vzduchovka Gamo Swarm Magnum Pro GEN3 cal. 5,5mm SET - NEOMEZENÝ VÝKON
Vlastimil
Taky jsem se nachytal. Vzduchovka má 24j a zde je psáno 45j
