Vzduchovka Gamo Hunter 1250 Grizzly Pro IGT cal. 4,5mm - 36J NEOMEZENÝ VÝKON
Code: 0254BORelated products
Product detailed description
IGT system (Inert Gas Technology) - využívá na místo běžné pružinové technologie pneumatický válec s inertním plynem
Ráže: 4,5 mm
Energie: 16 J
Délka: 131 cm
Váha: 3,8 kg
Additional parameters
| Category: | ZLAMOVACÍ VZDUCHOVKY |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 793676079424 |
| Systém pohonu: | IGT |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Úsťová rychlost: | 470 m/s |
| Kapacita zásobníku: | 1 |
| Celková délka: | 1310 mm |
| Hmotnost: | 3800 g |
| Pažba: | dřevo |
| Výkon: | 36 J |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
1 rating
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
List of discussions
F
František
Puškohled Gamo 3-9x50 IR W1PM jde namontovat na Gamo Hunter 1250 Grizzly Pro IGT cal. 4,5mm a jestli by byla možná sleva při kompletu František případně jaký puškohled by se hodil lépe děkuji
