Vzduchovka Gamo FAST SHOT 10X IGT 5,5mm - NEOMEZENÝ VÝKON
Code: 1656BORelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ZLAMOVACÍ VZDUCHOVKY |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 793676087153 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 24 J |
| Systém pohonu: | GAS-píst |
| Ráže: | 5,5mm |
| Typ střeliva: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | CAT |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá, dřevo |
| Materiál pažby: | dřevo |
| Kapacita zásobníku (ks): | 10 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 200 |
| Délka hlavně: | |
| Celková délka: | 1150 mm |
| Hmotnost: | 2700 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
