Vzduchovka Gamo Black Bear PACK cal. 4,5mm
Code: 77690Related products
Product detailed description
Délka: 109 cm
Hmotnost: 2,5 kg
Velocity cal. 4,5 mm (0,177) 280 m / s
"Černý medvěd" Gamo je kompaktní, lehký, 16 joulový airgun složený z poslední generace Storm barelu a matného polymeru.
Additional parameters
| Category: | ZLAMOVACÍ VZDUCHOVKY |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 793676096117 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 24 J |
| Systém pohonu: | Pružina |
| Ráže: | 4,5mm |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Pojistka proti výstřelu:: | ano |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby:: | plast |
| Kapacita zásobníku: | 1 |
| Úsťová rychlost: | 295 m/s |
| Délka hlavně: | 400 mm |
| Celková délka: | 1095 mm |
| Hmotnost: | 2400 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
