Vzduchovka Gamo ARROW cal. 5,5mm
Code: 0679Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PCP VZDUCHOVKY |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 793676101309 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 26 J |
| Systém pohonu: | PCP |
| Ráže: | 5,5mm |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 10 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 268 |
| Délka hlavně: | 528 mm |
| Celková délka: | 990 mm |
| Hmotnost: | 2268 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
5 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
