Vzduchovka Gamo Replay 10 Magnum IGT Whisper Gen2 cal. 5,5mm - FULL POWER
Code: 000577Related products
Product detailed description
Additional parameters
| Category: | PÍSTOVÉ VZDUCHOVKY |
|---|---|
| EAN: | 8880001004137 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 45 J |
| Systém pohonu: | GAS-píst |
| Ráže: | 5,5mm |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 10 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 380 |
| Délka hlavně: | 400 mm |
| Celková délka: | 1250 mm |
| Hmotnost: | 3400 |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
Product rating
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
17 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
List of discussions
M
Diabolo použití ????
Mikr
Jaké diabolo jsou určeny do této vzduchovky aby zásobník fungoval 100% ??? Můžete napsat všechny druhy jaké lze použít do zásobníku, jak na přesnou střelbu na terč tak pro lov škůdců ??? Děkuji. M.
RB
Brandt
Ralf Brandt
Also das Gamo Replay 10X Magnum Gen2 5,5mm in 45 Joules ist ein super Luftgewehr ich bin sehr zu frieden, dieses kann ich nur
weiterempfehlen auf 70m super schussfolge mit H/N Diabolos.
