Vzduchová pistole Walther P38 cal. 4,5mm
Code: 5.8089Related products
Product detailed description
Vzduchová pistole Walther P38 cal. 4,5mm (5.8089)
Single Action
Bombička CO2 12g se vkládá přímo do rukojeti pod levou střenku.
Kapacita zásobníku ocelových BB je úctyhodných 20 BB.
Ráže: 4,5 mm
Úsťová rychlost: 125 m/s
Zásobník: 20 ran
Střelivo: ocelové BB broky
Typ mechanismu: CO2 plyn
Délka hlavně: 120 mm
Celková délka: 211 mm
Hmotnost: 730 g
Additional parameters
| Category: | CO2 pistole |
|---|---|
| EAN: | 4000844505491 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 3 J |
| Systém pohonu: | CO2 |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Typ hlavně (Vzduchovky - pistole): | hladká |
| Typ střeliva: | ocelové BB broky |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Blow back: | ANO |
| Montážní lišta: | ne |
| Značka: | Legends |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 20 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 125 |
| Délka hlavně: | 120 mm |
| Celková délka: | 211 mm |
| Hmotnost: | 730 g |
| Kategorie zbraně: | kat. D |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
