Vzduchová pistole Sig Sauer P226 cal. 4,5 mm
Code: SIG003Related products
Product detailed description
Princip systému CO2 je velmi jednoduchý
Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn
Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře
Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky
Additional parameters
| Category: | CO2 pistole |
|---|---|
| EAN: | 798681525904 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 3 J |
| Systém pohonu: | CO2 |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Typ hlavně (Vzduchovky - pistole): | drážkovaná |
| Typ střeliva: | olovněné diabolo, ocelové BB broky, olovněné diabolo + BB broky |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Blow back: | ANO |
| Montážní lišta: | 22 mm |
| Značka: | Sig Sauer |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 16 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 135 |
| Délka hlavně: | 125 mm |
| Celková délka: | 214 mm |
| Hmotnost: | 1111 g |
| Kategorie zbraně: | kat. D |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
List of discussions
MB
Dostupnost
Miroslav Bušek
Dobrý den, jaká je dostupnost této pistole? Dá se objednat? Děkuji Bušek M.
