Vzduchová pistole Hatsan 25 Supercharger cal. 4,5mm
Code: 0264Related products
Product detailed description
Jednoranná zlamovací vzduchová pistole HATSAN 25 SUPERCHARGER 4,5
Tento model má některé prvky z větrovky AT-P1 a to pevné držení pažby z výrazně tvarované gumy.
Tento typ pažby je vhodný pouze pro praváky, dále umístění pojistky v lučíku která se odjišťuje odtlačením od spouště.
Díky silné pružině je pistole výkoná jako klasická vzduchovka a se systémem XRS - Recoil Reduction System je povýstřelový zpětný ráz velmi malý.
Tento model je dodáván s kompenzátorem rozptylujícím povýstřelový tlak.
- Vzduchová pistole Hatsan 25 SUPERCHARGER / 4,5
- Pojistka spouště
- Světlovodná miřidla TRUGLO
- Celokovová drážkovaná hlaveň
- Kompenzátor zpětného rázu - XRS - Recoil Reduction System
Technické parametry
- ráže: 4,5 mm
- drážkovaná hlaveň
- rybina na optiku nebo kolimátor 11mm
- úsťová rychlost: 215 m/s
- energie do 16J
- celková délka: 508 mm
- délka hlavně 285 mm
- hmotnost: 1,7 kg
zbraň je kategorie D kterou mohou zakoupit pouze osoby starší 18-ti let.
Provedením objednávky dáváte čestné prohlášení, že jste dovršili věku 18-ti let.
Additional parameters
| Category: | CO2 pistole |
|---|---|
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Typ hlavně (Vzduchovky - pistole): | drážkovaná |
| Typ střeliva: | olovněné diabolo |
| Značka: | Hatsan |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Úsťová rychlost (m/s): | 215 |
| Celková délka: | 508 mm |
| Hmotnost: | 1700 g |
| Kategorie zbraně: | kat. D |
Product rating
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
30 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Listing controls
Discussion
List of discussions
O
Vyvazenost
Ondra
Prosim Vas, meli jste moznost vyzkouset, jak moc je vyvazena? Sice se mi moc nelibi vzhledove, ale parametry ma az na vahu bezvadny. Kazdopadne jsem se uz jednou spalil koupi crosman benjamin trail mark ll, coz je sice vykonna a presna vzduchovka, nicmene hlaven je tak tezka, a nevyvazena, ze ji musim drzet temer jako pusku, aby mi nikam behem strelby neujela. Tady se mi aspon od pohledu zda, ze hlaven je posunuta alespon trochu za pazbu a s vyvazenim by to mohlo byt lepsi, ikdyz je o trochu tezsi. Dejte mi, prosim, vedet. Predem dekuji za Vas cas.
