Vzduchová pistole Hatsan 25 Supercharger cal. 5,5mm
Code: 000264Related products
Product detailed description
Jednoranná zlamovací vzduchová pistole HATSAN 25 SUPERCHARGER 4,5
Tento model má některé prvky z větrovky AT-P1 a to pevné držení pažby z výrazně tvarované gumy.
Tento typ pažby je vhodný pouze pro praváky, dále umístění pojistky v lučíku která se odjišťuje odtlačením od spouště.
Díky silné pružině je pistole výkoná jako klasická vzduchovka a se systémem XRS - Recoil Reduction System je povýstřelový zpětný ráz velmi malý.
Tento model je dodáván s kompenzátorem rozptylujícím povýstřelový tlak.
- Vzduchová pistole Hatsan 25 SUPERCHARGER / 4,5
- Pojistka spouště
- Světlovodná miřidla TRUGLO
- Celokovová drážkovaná hlaveň
- Kompenzátor zpětného rázu - XRS - Recoil Reduction System
Technické parametry
- ráže: 5,5 mm
- drážkovaná hlaveň
- rybina na optiku nebo kolimátor 11mm
- úsťová rychlost: 180 m/s
- energie do 16J
- celková délka: 508 mm
- délka hlavně 285 mm
- hmotnost: 1,7 kg
zbraň je kategorie D kterou mohou zakoupit pouze osoby starší 18-ti let.
Provedením objednávky dáváte čestné prohlášení, že jste dovršili věku 18-ti let.
Additional parameters
| Category: | CO2 pistole |
|---|---|
| EAN: | 8880001007275 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 16 J |
| Ráže: | 5,5mm / .22 |
| Typ hlavně (Vzduchovky - pistole): | drážkovaná |
| Typ střeliva: | olovněné diabolo |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Značka: | Hatsan |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Úsťová rychlost (m/s): | 180 |
| Celková délka: | 508 mm |
| Hmotnost: | 1700 g |
| Kategorie zbraně: | kat. D |
Product rating
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
18 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
