Vzduchová pistole Glock 19X BlowBack cal. 4,5mm
Code: 5.8367Related products
Product detailed description
(5.8367)
Systém pohonu: CO2
Ráže: 4,5 mm / .177
Typ střeliva: ocelové BB broky
Typ hlavně: hladká
Režim střelby: semi-auto
BlowBack: ano
Typ spouště: Double Action
Pojistka proti výstřelu: ano
Montážní lišta: 22 mm
Barva: coyote
Materiál pažby: plast
Kapacita zásobníku: 18
Úsťová rychlost: 115 m/s
Délka hlavně: 86 mm
Celková délka: 190 mm
Hmotnost: 660 g
Additional parameters
| Category: | CO2 pistole |
|---|---|
| EAN: | 4000844657701 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 3 J |
| Systém pohonu: | CO2 |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Typ hlavně (Vzduchovky - pistole): | hladká |
| Typ střeliva: | ocelové BB broky |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Blow back: | ANO |
| Montážní lišta: | 22 mm |
| Značka: | Glock |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 18 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 115 |
| Délka hlavně: | 86 mm |
| Celková délka: | 190 mm |
| Hmotnost: | 660 g |
| Kategorie zbraně: | kat. D |
Product rating
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
2 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
