Revolver Gamo PR-776 CO2
Code: 3144Related products
Product detailed description
Revolver Gamo PR-776 CO2
na bombičku CO2 - 12 gramů
8ranný zásobník
Jeden a double-action
Pevná muška
Plně nastavitelné hledí
Additional parameters
| Category: | Krátké vzduchovky - revolvery |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 793676068657 |
| Systém pohonu: | CO2 |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ střeliva: | olovněné diabolo |
| Značka: | Chiappa |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 8 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 110 |
| Celková délka: | 330 mm |
| Hmotnost: | 1100 g |
| Kategorie zbraně: | kat. D |
Product rating
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
6 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
List of discussions
VK
Náhradní zásobník GAMO PR-776
Václav Královec
Dobrý den,
daly by se u vás sehnat náhradní zásobníky k této zbrani?
Díky.
